Poznaj ludzi odpowiedzialnych za DriveCloud

Szymon Kapturkiewicz

CEO / Software Architect
The story
Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży IT. Jest doświadczonym i certyfikowanym programistą jak również wszechstronnym specjalistą obszaru aplikacji webowych. Na swoim koncie posiada zrealizowane liczne projekty m.in. wyszukiwarki ogłoszeń nieruchomości, serwisy społecznościowe, serwisy aukcyjne, systemy do rezerwacji samochodów i wiele innych. Posiada również doświadczenia związane z projektami multiplatformowymi. Poza specjalistycznymi umiejętnościami programisty, posiada kompetencje kierownicze. Od 2009 roku pełnił rolę kierownika IT w MegaTotal.pl – pierwszej w Polsce platformie crowdfundingowej i społecznościowej wytwórni płytowej. Od 6 lat prowadzi software house „InterSynergy” , który tworzy rozwiązania (często bardzo zaawansowane systemy) w oparciu o sprecyzowane potrzeby klientów zarówno startupów jak i korporacji. Doświadczenia te pozwoliły mu wyspecjalizować się również w analizie biznesowej, zarządzaniu projektami i architekturze oprogramowania. Jego umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami i dyplomami.

Ze względu na swoje bardzo szerokie kompetencje, Szymon Kapturkiewicz uczestniczy we wszystkich działaniach firmy, w szczególności marketingowych i promocyjnych, strategicznych, administracyjnych a także związanych z rozwojem oprogramowania.

Wojciech Walczak

CTO / Full-stack Developer
The story
Posiada ponad pięcioletnie doświadczenie w branży IT jako programista aplikacji, będąc często liderem zespołów projektowych. Brał aktywny udział w tworzeniu wielu startupów, zarówno jako członek zespołów technologicznych, jak i doradca przy opracowywaniu modeli biznesowych. Bardzo dobrze odnajduje się w pracy z technologiami backendowymi i frontendowymi. Był licznie nagradzany w konkursach startupowych i hackathonach. Od 3 lat pracuje w InterSynergy, gdzie poza zadaniami związanymi z programowaniem zajmuje się również poszukiwaniem nowych rozwiązań i ich adaptacją. W swojej pracy kładzie nacisk głównie na wydajność, user experiance oraz elastyczność stosowanych rozwiązań.

W DriveCloud odpowiedzialny za nadzór i aktywne uczestnictwo w pracach programistycznych, jak również współtworzenie planu rozwoju firmy.

Krzysztof Dobrzyński

CMO / Logistical Processes
The story
Posiada 5-letnie doświadczenie w branży IT, 2-letnie w branży marketingu oraz 11-letnie w branży transportowej. W swojej karierze pełnił stanowiska specjalistów ds. logistyki, eksperta ds spedycji międzynarodowej, specjalisty ds. marketingu oraz managera projektów IT.
W branży IT zajmował się: analizą, tworzeniem harmonogramów prac, dokumentacji projektowej, koordynowanie prac zespołów, kreacja IT. W zakresie marketingu: tworzeniem strategii marketingowej, zarządzaniem kampaniami ATL i BTL, tworzeniem materiałów promocyjnych i marketingowych, koordynacją prac działu marketingu. W branży spedycji i logistyki zajmował się: organizacją importu i exportu, obsługą giełd transportowych Trans i Timo, koordynacją przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych, organizacją transportu i dystrybucji towarów. współpracą z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych. optymalizacją kosztów transportu, wyznaczaniem tras przewoźnikom, współpracą z działem produkcji. prowadzeniem dokumentacji związanej z dystrybucją towarów. Jest wybitnym znawcą branży transportowej, toteż doskonale rozumie potrzeby rynku i trafnie prognozuje trendy rozwojowe.

Konrad Alfaro

Backend Developer
The story
Swoje dotychczasowe doświadczenie budował w agencjach interaktywnych a także podczas pracy dla spółki Novamedia Innovision – dostarczającej kompleksowych rozwiązań z zakresu transportu publicznego. Posiada bardzo wysoko rozwinięte umiejętności z programowania backendowego. Dysponuje głęboką wiedzą w zakresie technologii, które zostaną wykorzystywane przy realizacji usług DriveCloud. Jest cenionym pracownikiem z uwagi na bardzo duże zaangażowanie oraz chęć pomocy w zakresie programowania backendowego. Na co dzień interesuje się transportem publicznym. Współpracuje z InterSynergy od stycznia 2017r.
Z uwagi na kompetencje, Konrad Alfaro aktywnie uczestniczy w pracach rozwojowych, jak również jest odpowiedzialny ze realizację testów prototypu, dostosowanie oprogramowania do potrzeb klienta oraz wdrożenia gotowego rozwiązania.